PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 927
ocen
5,4 10 1 15927
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

nie sposób wyrazić moje rozczarowanie tym filmem. jestem maniakalnym miłośnikiem tematyki żywych trupów i nie potrafię pojąć jak ktoś taki jak romero mógł tak pokpić sprawę. bohaterowie? jak z power rangers! bez sensu wrzucone sceny gore które mają ratować tą szmirę a wypadają żałośnie, a same zombie? co to white zombie czy znane i lubiane zombiaki z lat 80? tekst głównego bohatera, któremu brakuje jedynie błyskających do kamery zębów "nie strzelaj, one też tylko szukają swego miejsca na ziemi" palnięty chwilę po tym jak żywe trupy zeżarły jego rodzinne miasto jest co najmniej nie na miejscu. romero sucks. eh, szkoda słów. 1/10.

ocenił(a) film na 3
djedrys

Chcę tylko powiedzieć że zgadzam się z tobą w 100% , widzę że nie tylko mnie zirytował ten tekst Rileya na koniec filmów , to jeszcze było po tej scenie jak zombiaki pozabijały ludzi bo już nie reagowały na fajerwerki . Niestety po b.d Świcie , miałem przynajmniej nadzieję że ziemia będzie chociaż trochę tak dobra , niestety totalne rozczarowanie , pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones