PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 929
ocen
5,4 10 1 15929
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

B.dobry film

użytkownik usunięty

Nie horror, ale też na pewno nie parodia. Oryginalny w swojej formie, o co dzisiaj wyjątkowo trudno. Bardzo mi sie podobał. Warto obejrzeć, bo to zupełnie nowe spojrzenie, nigdy czegoś takiego nie widziałam, różni się od from dusk till down, choć niektórzy mogą dostrzec kilka podobieństw.Podobały mi się inteligentne i cięte dialogi, także radze oglądać w oryginalnej wersji językowej. Bardzo dobre aktorstwo- Baker plus Argento, którą notabene uwielbiam.Polecam.

ocenił(a) film na 6

najlepsze z tego gatunku to:
Noc zywych trupów 68r oraz Poranek zywych trupów 78r
A dopiero za nimi remake Nocy z 90r i Dzień żywych trupow 85r
Natomiast remake poranku juz troche bez klimatu przez to że trupy biegają jak sprinterzy ale i tak lepszy od Ziemii i remaku Dnia.
Resident evil 1 część taka średnia ,ale o wiele lepsza od 2 i 3 częsci
Przynajmniej jakiś klimat posiadała

Kojak555

Zauważyłem, że pawełek wszędzie w tematach o żywych trupach wkleja ten sam tekst o tym,że najstarsze filmy o zombie były najlepsze.

"najlepsze z tego gatunku to"
Lepiej by mi brzmiało "moim zdaniem, najlepsze z tego gatunku to". Nie głosisz prawd objawionych, z którymi się nie dyskutuje, tylko swoją opinię.

Poza tym, co ma ten post do tego tematu, który nie jest bynajmniej o żywych trupach, ale o ZIEMI ŻYWYCH TRUPÓW?

ocenił(a) film na 3
archimonde4

Hmm praktycznie każdy prawdziwy fan żywych trupów , powie wam że
Ziemia żywych trupów to najgorsza ekranizacja o żywych trupach :) I z tym się zgodzę . Film ten ma tak głupie motywy że bije inne denne horrory na łep , inteligentne dialogi ? Niestety nie mogę sobie przypomnieć owych . Pamiętam jednak doskonale scenę pod koniec filmu , jak zombiaki wyżarły ludzi bo nie reagowały już na fajerwerki , później zaś ich przywódca( przywódca zgrai zombi hehe ) prowadził ich przez most , na który były nacelowane rakiety z tego super samochodu,czołgu czy co to było( którego nazwy nie pamiętam ) :) i wtedy bodajże Riley powiedział coś w stylu " zostawcie ich , oni tylko szukają swojego miejsca na tym świecie " ( jakoś tak, film oglądałem tylko raz i nie pamiętam dokładnie ) , ludzie to było tak żałosne że miałem ochotę wyłączyć TV( tutaj dodam że oglądałem film na canal + i nie jestem pewien jaki był oryginalny dialog , ale zapewne coś w tym stylu ) Ogólnie film słaby , da się go obejrzeć ale jeżeli liczysz na coś w stylu "Świtu Żywych Trupów" to się na pewno zawiedziesz .
Tyle ode mnie oceny powyżej 6-7 za ten film są dla mnie nie zrozumiałe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones