PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 927
ocen
5,4 10 1 15927
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Boze..

użytkownik usunięty

Jak ja nie lubie tego typu filmów!! Blee!!

To nie właź tu i nie zaśmiecaj forum takimi mało inteligentnymi tekstami.

Załosne.. tylko tyle masz do powiedzeniua?

ocenił(a) film na 7

Gdybym był toba to bym zmienił Kotno :P


Nie kazdy musi lubić takie filmy, ale może podasz przyczyne "nielubienia" takich filmów ??

ocenił(a) film na 10

Cold... to byla bez sensowna wypowiedz... A co nas to obchodzi ze ty tego nie lubisz? Ja jestem fanem filmow o zombiakach i kogo to obchodzi? :P

ocenił(a) film na 7

Gheghe;)To po jakiego grzyba sie tu w ogole udzielasz?Boze!Jak ja nie lubie takich ludzi!Blee;)

A ja lubię i co z tego?
Nie rozumiem, co ludziom daje wejście na forum i napisanie, że czegoś nie lubią. To śmieszne. A filmy o zombie są fajne, takie przyjemne filmiki na wieczór.

użytkownik usunięty
Veda12

Właśnie! Przede wszystkim : Co z tego? Po co przejmować się takimi wypowiedziami, nie można ich po prostu olać? Co za różnica, czy ktoś napisze tu, czy lubi takie filmy, czy nie? Kwestia gustu.

a ja tam lubie tego typu horrory jezeli nawet sa lekko schematyczne. juz taki ich urok

Ja tez nie przepadam, ale na ten zapowiada sie wyśmienicie.. Romero - ojciec gatunku powraca. A i fabuła jest dość intrygująca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones