PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 927
ocen
5,4 10 1 15927
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

DNO!!!!

ocenił(a) film na 3

Wszystkie filmy Romero były beznadziejne, najlepszy film z zombiakami to MARTWICA MÓZGU!!!! ...

ocenił(a) film na 10
mieszkoxxx

Skoro jesteśmy przy tym temacie to mam do ciebie pytanie. Nie wiesz czy w Polsce jest dostępna Martwica Mózgu na DVD? Ten film jest zajebisty ale nigdzie nie mogę go dostać ;/ Szkoda bo brakuje mi sceny z kosiarką, albo księdzem-mistrzem kung-fu :D Pozdro ;)

użytkownik usunięty
peter5_14

Martwica jest do ściągnięcia na Bearsharze, ale film bardziej mi się podobał niż Świt żywych trupów z 2004, ma o wiele lepszy klimat i przynajmniej zombiaki poruszają się normalnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

http://www.smog.pl/wideo/11020/egzekutor_z_wiatrakiem/

Tu masz tę scenę. Nie wiem co jara Was w filmach, gdzie trup(dosłownie) ściele się gęsto, a przy tym co chwila w malowniczy sposób życie traci jeden z bohaterów filmu.

ocenił(a) film na 6

Klimat!!! Koleś jaki klimat,w Martwicy muzgu niema rzadnego klimatu,była, będzie,i jest to najgłupsza komedia na świecie, i jeszcze durzo durzo lat bedzie gównem.

mieszkoxxx

Koles, gdyby nie filmy Romero to Martwica Mózgu nigdy by nie powstała. Wiadomo, że Martwica to kultowa komedia gore, ale dlatego, że czerpie ze schematów zombie, które stworzył mistrz. Nie wyjeżdzaj lepiej z takimi tekstami, bo "the dead (who) will walk the earth" Cię dopadną ;)

Pozdro666

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

Zamknij tam sie amatorze,wogóle nieznasz się na horrorach,George Romero jest mistrzem w horrorach o zombi.A te wielke gówno Martwica muzgu to DNO DNO,nigdy niewidziałem tak debilskego filmu,tak żałosnego.Wy...rdalaj z tej strony Ciot...

ocenił(a) film na 3
GotTheLife

widziałem wszystkie filmy z serii żywe trupy, i zaden nie przypomina dobrego filmu a ostatnia częśc kładzie całą sagę na łopatki ... Romero to nie Falluci i nie Argente :> ....

mieszkoxxx

Taki z ciebie mędrzec, że nawet nie umiesz napisać poprawnie Fulci, czy Argento. Po pierwsze filmy Fulciego może i są wizualnie wysublimowane (sam cenię bardzo Zombi 2, pozostałem filmy już mniej), ale nie ma w nich przesłania dzieł Romero. Jeżeli chodzi o Argento, to jego specjalnością nie są filmy o zombie, choć współpracował z Romero przy okazji Świtu Żywych Trupów.

ocenił(a) film na 4
mieszkoxxx

jesli chodzi o martwice to nie jest to komedia dla kolejnych kretynow tylko film gatunek gore

ocenił(a) film na 3
mieszkoxxx

Dawno nie oglądałem tak beznadziejnego filmu, to już Świt był znacznie lepszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones