PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 927
ocen
5,4 10 1 15927
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Laska chciała zastrzelić zombie, a koleś do niej "nie, oni szukają własnego miejsca, tak jak my". Myślałem, że zombie żywią się ludzkim mięsem i stanowią zagrożenie, ale w tej części zmądrzały, a na koniec postanowiły żyć własnym życiem (jak w melodramacie) i chyba odtąd żywić się wiewiórkami :)

kybe

Dzięki Twojej wypowiedzi mogę zgadywać, że ten film to średniak bądź kicha. Niestety, ale takich horrorów jakie robili kiedyś już nie będzie.

ocenił(a) film na 5
BartSmith

Powiedzmy, że średniak, bo najgorszy nie jest, tylko motyw inteligentnego zombie jest durny. Stare horrory są najlepsze, ale we współczesnych tez znajdą się takie godne uwagi :)

ocenił(a) film na 4
kybe

Twoja wypowiedz jest 100% odzwierciedleniem również i moich odczuć :)

kybe

umarłam ze śmiechu < lol 2>
jeszcze jestem w połowie , i chyba już nic mnie nie zatrzyma aby usłyszeć to zdanie xD

ocenił(a) film na 4
kybe

Doczekałam... i po tym jak laska chciała strzelić usłyszałam inne słowa:
a mianowicie takie: "Nie...odchodzą, tak jak my."
Tak czy owak nie warto było czekać...
Zatem zgadzam się z Twoją wypowiedzią;)

ocenił(a) film na 4
make_love

o tak....
ostatnia scena najlepsza w całym filmie...i jeszcze te spojrzenie zombie-guru...bezcenne!!

ocenił(a) film na 2
kybe

Mnie też to rozwaliło ;D
To nawet Horrorem nie można nazwać.

kybe

Piszesz - "...zombie żywią się ludzkim mięsem..." ale co do cholery z nimi się stało przecież oni zawsze żywili się tylko ludzkim mózgiem aby uśmierzyć ból gnijącego, umierającego ciała. Dlaczego filmowcy o tym zapomnieli? Czyżby dawało to możliwość większej jatki w filmie? Dla mnie to jest głupie, że tak dalece odchodzi się od pierwowzorów zombie. Film jest średni, nie zrobił na mnie wrażenia. Takich filmów było już zbyt wiele i zombie przeszli już taką metamorfozę, że stały się karykaturami samych siebie.

ocenił(a) film na 7
lalala

Mi tam się nawet podobał, ale to nie jest horror, tylko postnuklearia jakaś, powinni zmienić gatunek, chyba że horrory rozwijają się tak jak muzyka techniczna, może to happy horror

ocenił(a) film na 5
chwastun

ha ha :) "happy horror" genialna myśl :) trafiłeś w sedno. Cieszę się, że tyle osób podziela moje zdanie na temat tego filmu :) Można się chociaż "wspólnie" pośmiać :D

ocenił(a) film na 2
chwastun

w filmie w ogole zaistniała taka niescisłosc. mianowicie po ugryzieniu zombie sam sie nim stajesz. problem w tym ze w prawie każdym przypadku te zombie nie tylko gryzły ale również zjadały całe ciało. wiec nie było opcji na nowych zombie:( jak kolega/ koleżanka(wybacz) lalala zaznaczyła zombie zywili się tylko mózgiem co byloby bardziej logicznym rozwiązaniem, zjedli mózg powstalo nowe bezmózgie zombie. :D taki głupi ten film ze az sie usmialam!

wandaIjejBanda

Jak dlamnie film fajny wary obejrzenia,przynajmniej coś nowego bo gdyby miało byc cały czas to samo to by się szybko znudziły filmy o zombie.Romero jest znany z takich przesłań i oto właśnie chodziło w tym filmie więc jak mówiłem film wart oglądnięcia ale aby wydać forse to bym nie wydał(w necie jest za darmo) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones