PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 927
ocen
5,4 10 1 15927
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Nie wiem co macie do tego filmu xD Mi się bardzo podobał. Efekty wspaniałe, wystraszyć się można było [szczególnie w moim przypadku] Simon Baker.. był. Cud, miód i polane krwią orzeszki ;-))

Czarnula_3

Mi się film strasznie podobał.
Cholo supcio zagrał.
Big Daddy genialnie.
szkoda tylko że tak mało zombie tutaj jest bo rzadko praktycznie występują w tym filmie xd

ocenił(a) film na 1
Czarnula_3

Do tego filmu mam bardzo dużo, ale wymienię jedno najbardziej rażące w oczy (SPOILER ALERT)
Chodzi mi o kwestię wypowiedzianą w końcówce tego filmu przez jednego z naszych bohaterów a mianowicie (nie wiem czy to dokładnie tak szło):
"zostawmy ich w spokoju (zombiaków), oni tylko szukają miejsca do życia"
Buahahaha wielce się zaśmiałem jak to usłyszałem, bo tyle w tym absurdu co rymów w Panu Tadeuszu. Raz, że coś co z definicji nie żyje powinno siedzieć pod ziemią. Dwa, jak można pozwalać żyć czemuś co jest naturalnym wrogiem człowieka, karmi się jego mięsem. Trzy, to cholerny mutant, nierozumne stworzenie, żądne krwi bezmózgie ciało, wirus którego celem jest niszczenie. Cztery, oni do cholery mieli całą planetę dla siebie i jeszcze im mało, musieli zniszczyć kolejny azyl ludzkości.

ocenił(a) film na 3
Slutcore

Nie ma co ukrywać , George Romero nie może się odnaleźć w współczesnej Kinematografii , a to co zrobił z Ziemią żywych trupów długo jeszcze będzie komentowane, już pomijają fakt że modelka dorywając karabin nagle staje się świetnie przeszkolonym komandosem , to że zombie bezmózgi trup żądny krwi i mięsa strzela z pistoletu , ucząc przy okazji jego obsługi swoich kamratów ,masy żenujących i głupich dialogów, mniejsza już o to , ale jak główny bohater wyskakuje w scenie finalnej z tekstem typu " zostawmy ich , oni tylko szukają swojego miejsca na tym świecie "(chwile po tym jak te same zombie wybiły z 30 ludzi ) czy jakoś tak , to dla mnie jest za mocne.
dziękuje za uwagę /

Kamczak

mi w ogóle nie podobał się ten gościu co wypowiedział te słowa.to była przesada.

ocenił(a) film na 7
Czarnula_3

Moim skromnym zdaniem film broni się świetną charakteryzacją zombiaków i dobrymi scenami gore. Owszem, ten tekst na końcu filmu o którym piszecie jest zbędny i również u mnie wywołał "uśmieszek". Jednak porównując całą masę filmów o zombie powstałych w ostatnich latach - ten jest zdecydowanie jednym z lepszych. Nie mówię oczywiście, że jest to film wybitny ale jego luźna fabuła i wspomniane wcześniej efekty są głównym powodem dla którego film zdecydowanie polecam

stasiuvino

taa... film jest dobry... czasami straszny czasami śmieszny
mnie zastanawia czy czasem statyści nie wybuchali śmiechem jak grali zombiaki xD xD xD
ja bym sie hihrała z tydzień...
uwielbiam filmy z tej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones