PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 929
ocen
5,4 10 1 15929
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Słabizna

ocenił(a) film na 2

Film denny,ani to straszne,ani fabuła nie zachwyca.Irytuje i to bardzo głupota bohaterów.W porównaniu z klasykami z tej serii,miernota!!!A końcówka w stylu ,,spokojnie,nie trzeba,odchodzą" mnie po prostu powaliła...2/10

ocenił(a) film na 8
Houseboy

Film jest moim zadaniem dobry, a w filmach Georga A. Romero o zombi trupy nie biegają (we wszystkich filmach które nagrał o zombi trupy nie biegają).

ocenił(a) film na 4
Oxygene

nie lubie filmów które obrażają moją inteligencje ,wiem rozumiem ,wolicie wolne zombiaki itp ok niech bedzie ,ale cała ta fabularna otoczkaa ,akcje typu ksiądz zombi albo tekst ktory przetoczył houseboy mnie rozwala ;p ,dla mnie 4,5./10

DAWIDHACZKUR

absolutny gniot, bohaterowie wręcz karykaturalni, końcówka woła o pomstę do nieba. czujące zombie? romero sam zamordował swoją legendę. osobiście zabił potwora, którym straszył ludzkość przez tyle lat. dobrze, że snyder potrafił przenieść temat zombie w kolejne stulecie.

użytkownik usunięty
Houseboy

Straszna lipa ten film! Myślące i czujące zombii? WTF? Kurde fabuła była tak wciągająca, że prawie zasypiałem, prawie żadnej akcji, w większości beznadziejnie głupi ludzie ehh aż żałuję, że to obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones