PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 929
ocen
5,4 10 1 15929
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

SuPER !!!

ocenił(a) film na 6

Film przedstawia świat po ataku zombi ludzie się jakoś trzymają i w ogóle ten film jest wyczesany można go oglądac i tylko oglądac ,no lepszy na pewno od "Wysypu żywych trupów" za super zrealizwane hordy zombie dam 10/10.

Dymiano

porównywać ten film z wysypem to troszkę dziwna sprawa. twierdzić, że jest lepszy, jeszcze dziwniejsza.

ocenił(a) film na 6
djedrys

Może ty masz taki gust ,ale nie JA !!! może innym " Ziemia" się nie podoba ,ale mi tak! .Oceniają tak bo jest zrobiona za groszę(to akurat prawda)i jeszcze według nich ten Gówniany "Świt" co jest chańbą dla całego gatunku jest najlepszy ? jak coś innego wymyślisz daj znać !

Dymiano

hm... zastanawiam się czy ta dyskusja ma sens, ale niech będzie, spróbuję.

uwaga, tekst zawiera sporadyczne spoilery!

w "ziemi" romero uczynił coś niewybaczalnego. obdarzył swoje zombie uczuciami, czyniąc z nich myślące, czujące istoty. pozbawił je najważniejszej cechy: bycia całkowicie martwymi. z absolutnie przerażających, bezmyślnych potworów, których jedynym celem było pożarcie nas żywcem, stały się współczujące, myślące, "szukające swojego miejsca na ziemi". dla mnie to koniec. koleś się stoczył. film ma kilka naprawdę niezłych motywów, kilka dobrych konceptów, ale ostatecznie zepsutych niestety, i masę totalnie beznadziejnych akcji. sama postać głównego bohatera to zło w najczystszej postaci, gość pasuje do jakiejś romantycznej komedii ze swoją aparycją playboya, a nie do post apokaliptycznego filmu o zombie. można by zresztą tak w nieskończoność wymieniać. każdy dojrzały fan gatunku wie że ten film to zło. podobnie jak wie, że świt to obecnie jeden z najlepszych filmów o zombie.

ocenił(a) film na 6
djedrys

Przepraszam popierniczyło mi się chodzilo mi o "Wysyp"

ocenił(a) film na 6
Dymiano

Ale i tak "Ziemia" jest najlepsza ! ,od tego "Wysypu" ! .On ma tylko wyższą ocenę bo więcej ludzi woli komedię od prawdziweego horroru !

Dymiano

ależ "ziemia" to jest nic innego jak komedia, tylko taka mało śmieszna a bardziej żenująca, taka, że człowiek widząc kolejne sceny nie wie czy się ma śmiać, czy płakać.

ocenił(a) film na 6
djedrys

Aczy K***a widziałeś w tym cos śmiesznego ? .Jest klimat , są zombie i rozpierniczone miasto klimat jak z horroru a nie z komedi i jest jeszcze masakryczna rzeź !

Dymiano

śmieszny był główny bohater, laluś i playboy czy też współczujące zombie "szukające swojego miejsca na ziemi", motyw będący zgwałceniem idei zombizmu. w obydwu przypadkach "śmieszny" nie należy mylić z "zabawny". jeżeli interesuje cię wizja świata opanowanego przez zombie, polecam komiks walking dead kirkmana (w pl pod tytułem "żywe trupy"). na jego podstawie powstaje serial, którego start stacja AMC zapowiada na początek października. w necie możesz obejrzeć sobie jego trailer.

ocenił(a) film na 8
Dymiano

zgadzam sie z tobą

ocenił(a) film na 6
stefaniak

A mi się podobała !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones