PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 929
ocen
5,4 10 1 15929
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Z tego wynika że film jest nowoczesny, wydaje mi sie że bedzi lepszy od resident evil apocalipsa

tonieja89

Wow ;

ocenił(a) film na 8
Junkers

Bez przesady .. że rocznik 89' to nie znaczy że jest się głupim=/... Mi się tam podobał RE: Apokalipsa tak samo jak pierwsza część... A Land of the dead narazie oglądałem CD1 i też jest spoko filmik:)

InowroclawskiWilk

otyle co RE czesc pierwsza byla naprawde dobra
to czesc druga kasznka totalna:P

InowroclawskiWilk

Teraz tylko tylko potwierdziles "brak" swojej glupoty - nie dosc ze marny CAM, to jeszcze sobie ogladnac tylko 1CD, czekajac na 2 ... Polecam psychiatre.

ocenił(a) film na 8
Junkers

I go tu jest głupi=/... Jestem świeżo po obejrzeniu CD2 i musze powiedzieć że film jest całkiem dobry! A marne CAM to chyba Ty ściągasz bo jakość jaką ja mam jest dobra :P:P:P Polecasz mi psychiatre , a co sam byłeś? (lol)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tonieja89

dokładnie.... Rocznik 89' nie jest aż taki głupi =]

InowroclawskiWilk

"Rocznik 89' nie jest aż taki głupi" - AŻ TAK GŁUPI, czyli jednak trochę jest;) żartuję, po prostu trochę mniej filmów widziałeś i na trochę innych się wychowałeś, dla starszaków, jak ja rocznik 79', RE to słaby film robiony właśnie tak by jak największa liczba osób mogła go zobaczyć, czyli taki lajcik, nowy "Świt..." jest o wiele ostrzejszy, porównaj sam, a już "Ziemia..." z tego co słyszałem to już prawdziwa masakra, czyli powrót do korzeni, a za takimi tęskniłem

ocenił(a) film na 8
BenDov

Hehe... Nie no może czasami jestem głupi i mi odbija bo w końcu mam dopiero 16 lat , ale swój rozum mam... Nie wiem może dlatego RE tak mi się podoba bo od 1996r. (kiedy wyszła gra) jestem fanem tej serii... A nowy "Świt żywych trupów oglądałem" i też mi się spodobał!!! pzdr.

ocenił(a) film na 1
tonieja89

Racja...Mam nadzieję, że się nie rozczaruje na nim...Ale zwiastun jest całkiem przyzwoity:).

tonieja89

rocznik 89, takie filmy nie sa dla Was:-) a co do filmu, denerwuje mnie moda na te wszystkie filmy o zombie, rozumie RE bo świetna gra, taki sobie film, ale te wszystkie swity,ziemie, itp zywych trupów to mnie bierze, polecam 28 days later jesli o zombie mowa:-)...

ocenił(a) film na 8
Raven_13

No mi najbardziej RE przypadł do gustu z filmów o ZOMBIE... 28 dni pózniej oglądałem i to też jest fajny filmik :)...

InowroclawskiWilk

ja jestem rocznik 87 i w sumie malo mnie obchodzi kto jest z ktorego rocznika bo data urodzenia nijak sie ma do tego kto jakie filmy w zyciu widzial i co mu do gustu przypadlo. RE:A to dla mnie najwiekszy shit, ale jak komus sie podobal to jego sprawa i ja sie w to nie mieszam. a to ze nie jestem z rocznika 79 czy 54 albo 29 nie znaczy ze nie widzialem starych dobrych horrorow i ze nie potrafie docenic ich klasy. ziemi zywych trupow nie ogladalem jeszcze ale sadze ze swit zywych trupow narzucil jakis calkiem wysoki poziom ktory ten film takze musi utrzymac.

ocenił(a) film na 8
krasnal

Mądre słowa :)... Często jest tak że jeżeli coś się danej osobie nie podoba, a druga uważa że film jest spoko to od razu zostaje wyzwana za to że lubie takie zjeba** filmy... =/ Każdy ma przecież swój gust ( to co dla innych jest SHITem , dla niektórych może być fajne) ...

InowroclawskiWilk

no to kto ogladal :D "Shaining" ("Lśnienie")
tylko czy to mozna nazwac horrorem?
ja bym to nazwal dreszczowcem:P
polecam;)

ocenił(a) film na 8
Numer_44

Ja oglądałem... To nie był taki dosłowny hoRRoR... Ale miał straszny klimat... też go polecam:)

InowroclawskiWilk

RE:A mi soę nie podobał był za przebajerowany.A jak mowa o 'Ziemi żywych trupów' to wydaje mi się że będzie fajniejszy(i bardziej krwawy) od 'Świtu..' .A ze starych horrorów polecam serię Evil Dead i Hellraiser są naprawdę świetne

The_Grim_Ripper

Hellraisera ogladalem pierwsze dwie czesci, pierwsza wymiata a druga juz troche glupkowata:/ evil dead ogladalem czesc 3, mam czesc 2 a szukam czesci 1 czyli zupenie na opak :D ja polecam The Thing, Pet cematary no i oczywiscie Freddiego...

ocenił(a) film na 8
krasnal

The Thing jest fajny! Pet Cemenatry jest lipny, no a Freddy to nie ma o czym gadać! Po prostu klasyka =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones