PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 929
ocen
5,4 10 1 15929
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

czemu?

ocenił(a) film na 6

czemu on nam to robi? czemu trylogia trylogią pozostać nie może?! nie nisz mitu, george! błagam!

dnaoro

Co ty pieprzysz w tych czasach zrobi taki film o Zombi jakiego świat nie widział napewno bedzie genialny !!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dnaoro

Może tetralogia to nie taki zły pomysł..?

ocenił(a) film na 6
Pr0t0n

ZOBACZYMY. narazie się boję. może po obejrzeniu będę się cieszył. zobaczymy :)

ocenił(a) film na 6
dnaoro

o, widzę że miałem duże wątpliwości, minęło kilka lat i natknąłem się na ten komentarz. oczywiście film potem obejrzałem, tylko nie zdążyłem tu napisać na co wyszło. a wyszło na to że wyszło. bo mi się podoba ten film. nie jest idealny, ale udał się na pewno! miłośnicy serii romero o nim nie zapomną. i dobrze. nie ma trylogii - niech żyje tetralogia. co ja mówię - w planach kolejne więc ni try ni tetra a... SERIA. ilekolwiek ich tam wypadnie. trzymajmy kciuki.

przepraszam ciebie George'u Romero że się zawahałem!

ocenił(a) film na 5
dnaoro

Jeśli stary, dobry George A. Romero zrobi słaby film o żywych trupach to ja już stracę wszelką nadzieję. A może ten film będzie świetny, przełomowy ?? Ja obawiam się tylko za dużego budżetu, bo komputerowe efekty w horrorze potrafią zabić całą atmosferę. Ale, że w obsadzie będzie Tom Savini, chyba możemy być spokojni, że ta część przynajmniej dorówna trzem pierwszym ...

ocenił(a) film na 7
dnaoro

Mają być wolni, żadnych biegów na 100m :] Ma być Zakręcona muzyka ( fajan była w Dawn of the dead 1978). Reżyser Romero będzie więc ja jestem jak najbardziej za tym żeby ten film sie jak najszybicej pjawił :]

użytkownik usunięty
dnaoro

A czemu nie? To może byc dobre,niezły pomysł,czekam z utęsknieniem

ocenił(a) film na 9

Ja czekałem juz tyle lat na kontynuację, dlaczego zaraz mósi być lipa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones