John Leguizamo

John Alberto Leguizamo Peláez

7,1
14 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Leguizamo

Pierwszy raz zobaczyłam go w Mario Brothers, później w Roemeo i Julii. Uważam że ma wielki talent aktorski, poza tym jest przystojny i w moim typie :)

sylwunia_77

W moim typie to on nie jest;), ale jest rewelacyjnym aktorem. W całej masie tak samo granych ról, John wypada rewelacyjnie. W każdym filmie jest inny. To się nazywa aktorstwo! Nie Beny Aflecki i inni... Polecam też obejrzeć film pt: "Spawn". Nie ze względu na sam film, ale na postać, jaką tam gra Leguizamo.

użytkownik usunięty
Superbeasto

Bardzo utalentowany aktor aż miło oglądać. Oby więcej takich, niestety jest ich ciągle bardzo mało dlatego cieszę się, że jest chociaż John.

sylwunia_77

O tak,John to jeden z moich ulubionych aktorów!Każda jego kreacja zapada mi głęboko w pamięć,a każde pojawienie się w kadrze jest totalnie elektryzujące!No i przystojny też jest,i to jak...mmmmm;)

sylwunia_77

Racja...Pierwszy raz zobaczyłam go w "Moulin Rouge!". Potem zobaczyłam "Życie Carlita" i coś tak mi się skojarzyło..."ten Banny Blanco mi kogoś przypomina...hmm...o, już wiem! To Toulouse Lautrec z "Moulin Rouge!", czyli John Leguizamo!". Facet ma wielki talent :)

sylwunia_77

ma talent ale jeszcze nie dostal roli "życia"mnie urzekł jako szkodnik i tybalt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones