Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

Ma to COŚ w sobie :) Właśnie jestem w trakcie oglądania serialu "Mentalista" i mogę sobie nacieszyć nim oczy ;)

sharise

Zgadzam się. Ma coś w sobie :) Świetna rola w "Diabeł ubiera się u Prady". Fajny facet i chyba dobry aktor :) Musiałabym obejrzeć jeszcze kilka produkcji z Nim :)

vanilla_sky85

polecam ten film Something New

vanilla_sky85

Ja polecam Księgę miłości - bardzo dobra rola w Jego wykonaniu.

sharise

magiczny - to słowo idealnie pasuje do jego osoby, szczególnie kiedy się uśmiecha - można się rozpłynąć :) :) :) idealnie moim zdaniem pasuje do roli jane'a w mentaliście, wydaje się jakby grał samego siebie :) uwielbiam go

LadyAnarchy

Racja jest MAGICZNY :) ma taki rzadko spotykany uśmiech, taki zaraźliwy, że jak się uśmiechnie to wszyscy też się uśmiechają ... a i popieram że jest najlepiej pasującym aktorem do roli Jane'a.W ogóle to ma świetną rolę w Mentaliście. Za nim obejrzałam ten serial czytałam opisy i sądziłam,że będzie takim zgorzkniałym policjantem i ogólnie takim co go ludzie nie obchodzą ... powiedzmy taki drugi House :) a tu się myliłam, i to jak. Myślałam,że śmierć bliskich właśnie tak na niego zadziała. W pewnym stopniu jest zamknięty w sobie a w pewnym wręcz przeciwnie... niezwykły bohater :D

użytkownik usunięty
On A Friday

Patrick Jane rules!:) "Dra House'a" też lubię, ale tylko serial (samą postać House'a trochę mniej)

sharise

myślę, że ta 'magia' jaką w nim widzą ludzie, my widzowie, bije z tego, że jest specyficzny, nie podobny do nikogo, jedyny taki w swoim rodzaju. kiedy oglądam jaką produkcję z jego udziałem nie nasuwa mi się ani jedno skojarzenie z innym aktorem, choć często tak u mnie bywa w przypadku innych kolegów z jego branży.
i tak, ma wspaniały uśmiech! :)

_Elen_

A wg mnie jest ktos podobny do niego, tylko fakt nie z takim uśmiechem. Wydaje mi się, że jeden z prezenterów sportowych w Polsacie jest podobny do niego. Podobne rysy twarzy, niebieskie oczy i blond włosy.

sharise

Tak zgadzam się, ma super uśmiech i jaki tyłek :)

izolda_4

Hehe, popieram! Zjawiskowy uśmiech:-))))))))) Mega przystojny facet.

izolda_4

hehe, wszyscy widzą uśmiech ale co do tyłeczka zgadzam się w 100 % :)
dla mnie super facet!!!!
czy jest jakieś info, że planuje się sklonować?
:-D

sharise

Co prawda oglądałam niewiele jego ról, ale uwielbiam go;*

użytkownik usunięty
Yvonne_8

Tak usmiech ktory bardzo zatko schodzi mu jednak z twarzy, i oczy ktore jakby przeswietlaly "klienta" na wylot, a jednoczesnie smialy sie do niego tak szczerze, i cieplo

sharise

Chyba się w nim zakochałam :D

justine87

Menatlista... rewelacja po prostu, zrobiłam błąd że zaczęłam oglądać na TVN dopiero od 9 odcinka a teraz juz go nie puszczaja, dobrze że jest internet :) a tak o nim to jest niesamowicie przystojny, a te oczy, inne niz wszystkie, i zawsze kiedy sie usmiecha ja tez to robie :), ale uwielbiam też momenty kiedy jest smutny, zawsze robi taką rozbrajającą minę, że mięknę po prostu, polecam go w Diabeł ubiera się u prady :D

pawel_b007

Jest nadal na TVN- III seria w poniedziałki o 23.05 ;)

sharise

Fakt, hipnotyzuje tym swoim uśmiechem :) Mega przystojny, dobry aktor. Widziałam go w "Diabeł ubiera się u Prady", oglądam w "Mentaliście". Obejrzę jeszcze kilka produkcji z nim i ocenię.

Gdzie się chowają tacy czarujący mężczyźni? Wyjdźcie z ukrycia! :)

sharise

Szczególnie uśmiech, po prostu niesamowity. W "Mentaliście" uwielbiam ten ciepły wyraz twarzy. :)

HeatherSweet

"Mentalista" jest tak niezwykle interesującym serialem w większości dzięki niemu. Genialna postać...gra którą reprezentuje jest świetna. Serial tak mnie wciągnął, że jestem przy 15 odcinku, a oglądam serial dopiero od dwóch dni. ;D Nie mówię, że facet jest wybitnie przystojny... on przyciąga wzrok swoim spojrzeniem...swoim uśmiechem. Jest magiczny. Tacy faceci to zdarzają się raz na tysiąc lat chyba. ;<

sharise

ma uroczy uśmiech.
ale muszę przyznać, że jest na dosyć wysokiej pozycji na liście filmwebu co mi w ogóle nie przeszkadza ;)), jak na kogoś, kto gra w średnio popularnym serialu i filmie z serii żywych trupów ;)

LoveKiller

[IMG]http://i.imgur.com/429Ly.jpg[/IMG] Simon w Paryżu 2012

jagamiga1

no niestety obrazek się nie wyświetlił ale zdjęcia są tu http://www.zimbio.com/Simon+Baker Jeden z najlepszych aktorów, każdą rolę gra inaczej a poza tym jest bardzo przystojny no i rodzinny : ta sama żona od 1998 r a są razem od 1992 no i trójka dzieci , które jak stwierdził w jednym z wywiadów są jego wielką radością

jagamiga1

Cóż, ale jest wiele więcej i lepszych aktorów. On jest dobry, ale i tak w porównaniu z niektórymi aktorami wypada słabo ;)
A co do jego życia osobistego to mnie tam raczej nie kręci zaglądanie komuś do sypialni ;p

LoveKiller

hm do sypialni to ja mu nie zaglądam, napisałam o jego rodzinie bo się moim zdaniem pozytywnie wyróżnia na tle mało monogamicznego Hollywood

jagamiga1

W sumie to mu zajrzałaś, bo wiesz coś niecoś o tym :D
Ale faktycznie, to mało spotykane w tamtym świecie :)

LoveKiller

a ja się będę upierać, że taka wiedza o aktorze to nie jest zaglądanie do sypialni bo gdyby tak było to każda, nawet standardowa biografia jest zaglądaniem do sypialni. Brrrr z tym zaglądaniem to mi się paparazzi kojarzą, ja nie jestem paparazzi nawet w przenośni

sharise

Zdecydowanie uwielbiam Go w roli Patryczka :) Niesamowity uśmiech i taki błysk w oku, do tego bardzo przystojny. Bardzo lubię wywiady z nim i ten jego australijski akcent :P

sharise

prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones