Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

....Kolanka mi miękną jak go widzę. Ma tak sympatyzną buźkę, zwłaszcza jak się uśmiecha. Cud
chłopaczek :)

MagdalenaPatterson

no ten szelmowski uśmiech i blond loczki to jego najmocniejsze atuty ;) Nawet ja ulegam jego charyźmie ;P

Venom_p23

No i dodajmy właśnie loczki <3 ;)

MagdalenaPatterson

gdyby nie wybór Simona Bakera do roli Patricka Jane'a to cały serial by się posypał. Nie wyobrażam sobie kogoś innego ;)

Venom_p23

w sensie serial "Mentalista". Nie sprecyzowałem. Ostatnio Baker grał w "Daję nam rok". Nie wiem czy oglądałaś? ;) ale jeśli nie to dziś pojawił się film w wysokiej rozdzielczości (720p i 1080p), a napisy do niego szykuje już niezawodna Shylock z KinoMania SubGroup ;) Ja planuję obejrzeć, zwiastun był pretty funny

Venom_p23

Popieram, jego loczki i uśmiech i te niebieskie oczy... Mentalistę zaczęłam oglądać właśnie dla niego, nie spodziewałam się, że sama fabuła tak mnie wciągnie. Scenariusz zdaje się być napisany specjalnie dla Simona... A w Daję nam rok był uroczy, w tych wielkich okularkach :D

MagdalenaPatterson

On jest niesamowity mogłabym mieć takiego faceta- inteligentnego ,wrażliwego i przystojnego zazdroszczę Robin Tunney (Lisbon) ,że gra z nim i może się z nim przekomarzać. Elegancko się razem prezentują.
Pozdrawiam

NattenHviske

Ja bardziej zazdroszczę jego żonie :P

Mieć takiego faceta w domu.. marzenie :3

myona

Podpinam się :)

po prostu uwielbiam go <3

mam nadzieje na jak najwięcej filmów z nim :)

MagdalenaPatterson

Uwielbiam tego gościa:) Naprawdę świetny aktor.

MagdalenaPatterson

Stworzony do roli w "Mentalista". Wyobrażacie sobie kogoś innego w tej roli? Bo jeśli tak, to obejrzyjcie serial raz jeszcze, wszystkie pięć sezonów( i pół 6). Niesamowita kreacja, a za innymi filmami z jego udziałem nie przepadam.

Elinda21

Pokochałam go po obejrzeniu Mentalisty. Cud, miód i orzeszki. Najbardziej uroczy uśmiech jaki kiedykolwiek widziałam, męskość, urok osobisty i loczki,, i czego potrzeba więcej do szczęścia? :D Zazdro dla jego żony.

MagdalenaPatterson

Podpisuję się rękami i nogami :D uśmiech Simona jest rozbrajający; nie lubię zbyt pięknisiowatych mężczyzn, ale Simon stanowi wyjątek; przekonują mnie również jego oczy, ma piękne, szczere spojrzenie... och...

koNinka

ja też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones